Приєднуйтесь до першої в Україні телеграм-спільноти по низьковуглеводному харчуванню, інтервальному голодуванню та довголіттю! Ділимося досвідом, кето-рецептами та лайфхаками, обговорюємо різні питання i новини - та просто знайомимося! 🤗

Харчування - ключ до здоров'я

Кетогенна дієта - це дієта з низьким вмістом вуглеводів та високим вмістом корисних жирів, яка перетворює ваш організм на жироспалювальну машину. Коли рівень інсуліну - гормону, що сприяє відкладанню жиру - знижується, ви можете відчути, яким має бути оптимальне самопочуття.

Кето має багато переваг для зниження ваги, здоров'я та працездатності при таких станах, як цукровий діабет 2 типу, епілепсія, СПКЯ, метаболічний синдром, високий артеріальний тиск, порушення ліпідного обміну, проблеми з мозковою концентрацією та численні аутоімунні захворювання. Більш того, це єдина дієта, яку вам захочеться дотримуватися місяцями, без зривів - і це абсолютно безпечно.

Кето обмежує споживання продуктів, багатих на цукор та крохмаль. Натомість ви отримаєте справжню смачну їжу, яка містить повноцінний білок, здорові жири та інші поживні речовини.

Десерти, які ви можете придбати у нас в Keto Keto, виготовлені суворо відповідно до кетогенної дієти. Саме тому вони можуть допомогти як тим, хто не готовий відмовлятися від солодкого та випічки на кето дієті, так і тим, хто просто шукає здорову та смачну альтернативу традиційним десертам.

Замовити з доставкою або подивитися список місць, де можна придбати наші десерти