Блог

Розповідаємо про основні принципи кето-дієти: що таке кетоз та як він впливає на фізіологічні процеси в організмі, які переваги надає у порівнянні із традиційним харчуванням; а також про розповсюджені помилки при переході на кето-дієту та діякі протипоказання до неї.

Аллюлоза - новий замінник цукру. Завдяки низькій калорійності та відсутності вуглеводів, вона популярна серед прихильників кето-дієти і хворих на діабет. Також вона знижує рівень цукру в крові після їжі.

Чому шоколад краще їсти вранці, і як час вживання шоколаду впливає на метаболізм, надмірну вагу та загальний стан здоров’я.

Продовжуємо розглядати побічні ефекти періодичного (інтервального) голодування та способи впоратися з ними. Можна уникнути проблем, якщо не поспішати, збалансувати свій раціон, а ще краще – перейти на низьковуглеводне харчування або кето-дієту.

У статті розглядаються побічні ефекти періодичного (інтервального) голодування і способи подолати їх. Не бійтеся відчуття голоду, відволікайтесь від нього, і з часом воно перестане вас турбувати. Утома також пройде із часом, просто не давайте собі великих навантажень на ранньому етапі голодування.

У статті розглядаються переваги переходу на кетодіету, а також ознаки того, що ваш організм перебудовується з вуглеводного на кетогенне харчування. Дізнайтеся, до яких сигналів свого тіла варто прислухатися, щоб розпізнати, що ви на правильному шляху до здорового способу життя на низьковуглеводному раціоні.

Як почати кетодіету не повторюючи помилок першопрохідців? Майк Мутцель після 5 років на кето-дієті поділився своїм досвідом і помилками новачків на кето.

Чи можна розповніти, якщо Ви вживаєте занадто багато білка (протеїну)? Вплив надлишку білка на метаболізм та можливі негативні ефекти.

Чи можлива сумісність кетораціона і вегетаріанства, і що можна вживати вегетаріанцям на кето.

Що таке еритрітол (динний цукор)? Як наш організм засвоює еритрітол, і які він має переваги перед іншими підсолоджувачами.

Псиліум - це лушпиння насіння подорожника. Яку користь для організму має ця цінна лікарська рослина і чому ми вважаємо, що саме вона э найкращим джерелом клітковини на кето та LCHF.