Доставка та оплата

доставка и оплата


Коли можлива доставка?

Найближчу дату доставки (відправлення поштою) ви зможете побачити після додавання товарів в корзину і переходу на сторінку оформлення замовлення. В недiлю доставки не здійснюються, по понедiлках - пiсля 16 години.


Способи доставки

Доставка по Києву

Вартість доставки в центральні райони Києва — 100 грн., в Солом’янський, Святошинський і Деснянський райони Києва — 150 грн., в Софіївську та Петропавлівську Борщагівку — 250 грн., в інші передмістя — за індивідуальним розрахунком. При замовленні на суму понад 1000 грн. в центральні райони Києва доставляємо безкоштовно, в інші райони — за індивідуальним розрахунком. При оформленні замовлення буде нараховано минимальну вартість доставки, а при необхідності коригування суми доставки з Вами зв’яжеться наш менеджер.

Самовивіз у Києві

Самовивіз попередніх замовлень доступний у наших партнерів — в магазині “Добрі продукти” на Саксаганського, 30 А. Замовлення доставляємо туди до 12:00 у вказаний вами день. “Добрі продукти” працюють цілодобово, ваші замовлення зберігаються в холодильнику.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Позиції, доступні до пересилання НП, відзначені на сайті значком НП. При замовленні на суму понад 1000 грн. доставка Новою Поштою здійснюється безкоштовно.


Оплата

Доступні наступні види оплати замовлення:

  • за допомогою сервісу LiqPay — оплата картами Visa / Master Card, а також через Google / Apple Pay
  • переказ коштів на карту Приватбанку

Для своєчасного виготовлення та доставки замовленої продукції просимо відразу після замовлення здійснювати передоплату за реквізитами, які показані на сторінці підтвердження замовлення.

На головну сторінку