Доставка та оплата

доставка и оплата


Коли можлива доставка?

Найближчу дату доставки (відправлення поштою) ви зможете побачити після додавання товарів в корзину і переходу на сторінку оформлення замовлення. В недiлю доставки не здійснюються, по понедiлках - пiсля 16 години.


Способи доставки

Доставка по Києву

Вартість доставки по Києву — 100 грн., В передмістя — за індивідуальним розрахунком. При замовленні на суму понад 1000 грн. доставляємо по Києву безкоштовно.

Самовивіз у Києві

Самовивіз попередніх замовлень доступний у наших партнерів — в магазині “Добрі продукти” на Саксаганського, 30 А. Замовлення доставляємо туди до 12:00 у вказаний вами день. “Добрі продукти” працюють цілодобово, ваші замовлення там зберігають в холодильнику.

Доставка по Харкову

Доставка замовлень по Харкову проводиться щонеділі (замовлення приймаються до кінця п’ятниці). Вартість доставки — 100 грн., в передмістя — за індивідуальним розрахунком. При замовленні на суму понад 1000 грн. доставляємо по Харкову безкоштовно. Можливий також самовивіз за адресою вул. Біблика, 2Д (час за домовленістю).

Замовити можна: ромову бабу, мигдальний торт, шоколадно-мигдальний торт, капкейки, шоколадну панакоту. По мірі збільшення попиту кількість днів доставки і асортимент будуть збільшуватися.

Замовлення можна оформити в дірект, по телефону +380967748474 (також через Вайбер і Telegram) і на Facebook. Наш сайт, на жаль, поки не готовий приймати замовлення з доставкою по Харкову — але ми це скоро виправимо.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Позиції, доступні до пересилання НП, відзначені на сайті значком НП. При замовленні на суму понад 1000 грн. доставка Новою Поштою здійснюється безкоштовно.


Оплата

Доступні наступні види оплати замовлення:

  • за допомогою сервісу LiqPay — оплата картами Visa / Master Card, а також через Google / Apple Pay
  • переказ коштів на карту Приватбанку

Для своєчасного виготовлення та доставки замовленої продукції просимо відразу після замовлення здійснювати передоплату за реквізитами, які показані на сторінці підтвердження замовлення.

На головну сторінку