Що таке кето

Кетогенна дієта - це дієта з низьким вмістом вуглеводів та високим вмістом корисних жирів, яка перетворює ваш організм на жироспалювальну машину. Коли рівень інсуліну - гормону, що сприяє відкладанню жиру - знижується, ви можете відчути, яким має бути оптимальне самопочуття.

Кето має багато переваг для зниження ваги, здоров’я та працездатності при таких станах, як цукровий діабет 2 типу, епілепсія, СПКЯ, метаболічний синдром, високий артеріальний тиск, порушення ліпідного обміну, проблеми з мозковою концентрацією та численні аутоімунні захворювання. Більш того, це єдина дієта, яку вам захочеться дотримуватися місяцями, без зривів - і це абсолютно безпечно.

Кето обмежує споживання продуктів, багатих на цукор та крохмаль. Натомість ви отримаєте справжню смачну їжу, яка містить повноцінний білок, здорові жири та інші поживні речовини.

keto-cake

Десерти, які ви можете придбати у нас в Keto Keto, виготовлені суворо відповідно до кетогенної дієти. Саме тому вони можуть допомогти як тим, хто не готовий відмовлятися від солодкого та випічки на кето дієті, так і тим, хто просто шукає здорову та смачну альтернативу традиційним десертам.

Замовити на сайті або подивитися, де можна придбати наші десерти у Києві.

На головну сторінку